Asosiy menu

Kompaniya tarkibidagi korxonalar

Дон маҳсулотлари корхоналари

Филиаллари

Қорақалпоғистон Республикаси

1.

"Коракалпокдонмахсулотлари" АЖ

"Нукус-ун заводи"
"Бустон дон махсулот"

2.

"Чимбой дон махсулотлари" МЧЖ
 

"Караозек дан"
"Тахтакопир дан"

3.

"Тахиатош дон махсулотлари" АЖ

"Карабайли гуриш"
"Хожейли гуриш"
"Мангит дон махсулот"

4.

"Конират ун заводи" АЖ

"Канлыкол гуриш заводи"

5.

"Тўрткўл дон махсулоти" МЧЖ

"Беруний дон"

Андижон вилояти

6.

"Андижондонмахсулотлари" АЖ

 

7.

"Асака дон махсулотлари" АЖ

 

8.

"Кўрғонтепа дон махсулотлари" АЖ

 

Бухоро вилояти

9.

"Бухородонмахсулотлари" АЖ

 

10

"Коракўлдонмахсулотлари" АЖ

 

11.

"Когон дон махсулотлари" АЖ

 

Жиззах вилояти

12.

"Жиззахдонмахсулотлари" АЖ

"Бахмал ДКК"

13.

"Зарбдор элеватори" АЖ

 

14.

"Дўстлик дон махсулотлари" АЖ

 

Қашқадарё вилояти

15.

"Кашкадарё дон махсулотлари" АЖ 

"Гузор ДМККК"
"Айритом ДМКК"

16.

"Косон ДМКК" МЧЖ
 

"Муборак дон"

17.

"Дон халк ризки" АЖ

"Китоб дон"

18.

"Дунё М" АЖ

"Шахрисабз дон"
"Бахористон дон"

19.

"Қамаши ДКК" АЖ

 

Навоий вилояти

20.

"Навоийдонмахсулотлари" АЖ

"Навоий ДМККК"

21.

"Қизилтепа ун заводи" АЖ

 

Наманган вилояти

22.

"Намангандонмахсулотлари" АЖ
 

"Чорток дон махсулотлари"

23.

"Учкўрғон дон махсулотлари" АЖ

"Хаккулобод ДМККК"

24.

"Попдонмахсулотлари" АЖ

"Чуст ДМКК"

Самарқанд вилояти

25.

"Самарканддонмахсулотлари" АЖ

"Нуробод дон"
"Осиё-Афросиёб"

26.

"Оқтош дон" АЖ

"Каттакургон дон"

27.

"Жума элеватори" АЖ

 

28.

"Жомбой дон махсулотлари" АЖ

 

Сурхондарё вилояти

29.

"Сурхондарёдонмахсулотлари" АЖ

 

30

"Сариосиё дон" МЧЖ

"Табаррук"

31.

"Шўрчи дон махсулотлари" АЖ

 

Сирдарё вилояти

32.

"Ховос дон махсулотлари" АЖ

 

33.

"Ок олтин дон махсулотлари" АЖ

"Гулистон дон"
"Шухрат"

Тошкент вилояти

34.

"Тошкентдонмахсулотлари" АЖ 

"Тошкент гуруч"
"Чиноз дон"

35.

"Охангарон дон" АЖ

"Бекобод ун"

36.

"Ғалла-Алтег" АЖ

"Тошкент шахар ДККК"

Фарғона вилояти

37.

"Фарғонадонмахсулотлари" АЖ

"Маргилон дон"

38.

"Багдод дон махсулотлари" АЖ

"Олтиарик ДМККК"

39.

"Қува дон махсулотлари" АЖ

"Кува ун"

40.

"Қўқон дон махсулотлари" АЖ

"Кукон ДМКК"

Хоразм вилояти

41.

"Хоразмдонмахсулотлари" АЖ

 

42.

"Шовот дон махсулотлари" АЖ

 

43.

"Боғот дон" АЖ

 

44.

"Хонка дон махсулотлари" АЖ

 

Корхона номи Корхона раҳбари
1 Қорақалпоқдонмаҳсулотлари Худаяров Эргаш Аллаёрович
2 Чимбой дон Байниязов Жалгасбай Зарипбаевич
3 Тахиаташ дон маҳсулотлари Утемуратов Жиенгали Жолимбетович
4 Тўрткўл дон маҳсулот Розметов Айбек Махмудович
5 Қунғирот ун заводи Абдужаминов Кошкарбой Абкеримович
6 Андижондонмаҳсулотлари Ахмедов Бобиржон Бахтиёрович
7 Асака дон маҳсулотлари Гапиров Бахтиёр Козимжонович
8 Қўрғонтепа дон маҳсулотлари Мамажалилов Шодилбек
9 Бухородонмаҳсулотлари Тураев Юнус Неъматович
10 Когондонмаҳсулотлари Сафаров Бахтиёр Эргашевич
11 Қоракўлдонмаҳсулотлари Буронов Акром Искандарович
12 Жиззахдонмаҳсулотлари Уташев Жахонгир Халимович
13 Зарбдор элеватори Сайиткулов Рустам Гайбуллаевич
14 Дўстлик дон маҳсулотлари Махмудов Абдурахмон Холтураевич
15 Қашқадарёдонмаҳсулотлари Каримов Хамдам Каримович
16 Косон ДМҚҚ Равшанов Улмас Бахронович
17 Дон халқ ризқи Худойбердиев Акмал Хуррамович
18 Дунё М Ашуров Аъзим Тоштемирович
19 Қамаши ДҚҚ Эргашев Эркин Эшонкулович
20 Навоийдонмаҳсулотлари Шарипов Шерали Исролилович
21 Қизилтепа ун заводи Камолов Фахриддин Салохидинович
22 Намангандонмаҳсулотлари Собитов Бахтиёр Жобирхонович
23 Учқўрғон дон маҳсулотлари Каххаров Илхом Асирдинович
24 Поп дон маҳсулотлари Юлдашев Зафаридин Назаралиевич
25 Самарқанддонмаҳсулотлари Файзиев Азамат Халимович
26 Оқтош дон Худойбердиев Тўра Хасанович
27 Жума элеватори Пулатов Шокир Давирович
28 Жомбойдонмаҳсулотлари Шомуродов Қодир Хамраевич
29 Сурхондарёдонмаҳсулотлари Юсупов Шухрат Эргашевич
30 Сариосиё дон Чутов Омон Турсунович
31 Шўрчи дон маҳсулотлари Астанакулов Собир Панжиевич
32 Ховос дон маҳсулотлари Хўжабеков Шавкат Жуманович
33 Оқолтин дон маҳсулотлари Мусаев Фахриддин Махамаджанович
34 Тошкентдонмаҳсулотлари Дадаматов Абдуносир Хасанович
35 Оҳангарон дон Рихсиев Алишер Хикматуллаевич
36 Ғалла Алтег Пармухаммедов Бобир Махкамович
37 Фарғонадонмаҳсулотлари Муллаев Рустам
38 Боғдод дон маҳсулотлари Максудов Улугбек Ойбалиевич
39 Қува дон маҳсулотлари Холматов Боходир Эралиевич
40 Қўқон дон маҳсулотлари Собиров Бахтиёр Орипович
41 Хоразмдонмаҳсулотлари Абдуллаев Комил Матёкубович
42 Хонка дон маҳсулотлари Султонов Рустам Бахтиёрович
43 Шовот дон маҳсулотлари Давлетов Даврон Куралтоевич
44 Боғот дон маҳсулотлари Гаффаров Хушнуд Искандарович

Корхона номи

Манзили

Телефони

«Қорақалпоқдонмаҳсулотлари» АЖ

Қорақалп. Респ. Нукус шаҳри, Шоссейная кўчаси 2-уй, 230100

Qoraqolpoqdon@uzdon.uz 

0-36122-90606

«Чимбой дон маҳсулотлари» АЖ

Қорақалп. Респ. Чимбой тумани, Авезов кўчаси 25-уй, 231400

Chimboydon@uzdon.uz

0-36144-40111

«Тахиатош дон маҳсулотлари» АЖ

Қорақалп. Респ. Тахиаташ шаҳри, Амударё кўчаси 5-уй, 231000

Tahiyatashdon@uzdon.uz

0-36157-22256

«Қўнғирот ун заводи» АЖ

Қорақалп. Респ. Қўнғирот шаҳри, Пригородная кўчаси, 230600

Qongirotdon@uzdon.uz

0-36131-22863

«Тўрткўл дон маҳсулоти» МЧЖ

Қорақалп. Респ. Тўрткўл шаҳри, Ибрагимов кўчаси 1-уй, 231200

Turtkuldon@uzdon.uz0

0-36153-23197

«Андижондонмаҳсулотлари» АЖ

Андижон вилояти Андижон шаҳри, Чинобод кўчаси 21-уй, 170100

Andijondon@uzdon.uz

0-37422-45343

«Асака дон маҳсулотлари» АЖ

Андижон вилояти, Асака шаҳри, Алиев кўчаси 5-уй, 170200

Asakadon@uzdon.uz

0-37423-32395

«Қўрғонтепадонмаҳсулотлари» АЖ

Андижон вилояти, Қўрғонтепа шаҳри, Телман кўчаси 100-уй, 170700

Qurgontepadon@uzdon.uz

0-37472-31564

«Бухородонмаҳсулотлари» АЖ

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, Эшонов кўчаси 19-уй, 200100

Buhorodon@uzdon.uz

0-36522-56801

«Когондонмаҳсулотлари» АЖ

Бухоро вилояти, Когон шаҳри, А.Темур кўчаси 45-уй, 200701

Kogondon@uzdon.uz

0-36552-22800

«Қоракўлдонмаҳсулотлари» АЖ

Бухоро вилояти, Қоракўл шаҳри, Тинчлик кўчаси 42-уй, 200801

Qorakuldon@uzdon.uz

0-36556-57200

«Жиззахдонмаҳсулотлари» АЖ

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳри, Степная кўчаси 10-уй, 130103

Jizzahdon@uzdon.uz

0-37222-10210

«Зарбдор элеватори» АЖ

Жиззах вилояти, Зарбдор туммани, Охунбобоев кўчаси1а-уй, 130601

Zarbdor@uzdon.uz

0-37226-10595

«Дўстлик дон маҳсулотлари» АЖ

Жиззах вилояти, Дўстлик шаҳри, Саноат кўчаси 49-уй, 130501

Dostlikdon@uzdon.uz

0-37233-54115

«Қашқадарёдонмаҳсулотлари» АЖ

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳри, Муминов кўчаси 68-уй, 180101

Qashqadaryodon@uzdon.uz

0-37522-10250

«Косон ДМКК» МЧЖ

Қашқадарё вилояти, Косон шаҳри, Привокзалная кўчаси, 180801

Koson@uzdon.uz

0-37522-20634

«Дон халқ ризқи» АЖ

Қашқадарё вилояти, Шахрисабз шаҳри, Беруний кўчаси 111а-уй, 181301

DHR@uzdon.uz

0-37552-25570

«Дунё М» АЖ

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳри, Шайхали пос., 180102

Dunyo@uzdon.uz

0-37522-65250

«Қамаши ДКК» АЖ

Қашқадарё вилояти, Қамаши шаҳри, Навоий кўчаси 16-уй, 180501

Qamashi@uzdon.uz

0-37553-24450

«Навоийдонмаҳсулотлари» АЖ

Навоий вилояти, Навоий шаҳри, Спутник кўрғони -3, 120101

Navoiydon@uzdon.uz

0-43622-53845

«Қизилтепа ун заводи» АЖ

Навоий вилояти, Қизилтепа шаҳри, Ёшлик кўчаси 2-уй, 210401

Qiziltepa@uzdon.uz

0-43655-52448

«Намангандонмаҳсулотлари» АЖ

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, Темирйул кўчаси 5-уй,160101

Namangandon@uzdon.uz

0-36923-34341

«Учқўрғон дон маҳсулотлари» АЖ

Наманган вилояти, Учқўрғон шаҳри, Парда Турсун кўчаси 1-уй, 160901

Uchqurgondon@uzdon.uz

0-36946-23676

«Попдонмаҳсулотлари» АЖ

Наманган вилояти, Поп шаҳри, 160501

Popdon@uzdon.uz

0-36943-31226

«Самарқанддонмаҳсулотлари» АЖ

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, Якубовский кўчаси 4-уй, 140101

Samarqanddon@uzdon.uz

0-36622-96024

«Оқтош дон» АЖ

Самарқанд вилояти, Оқтош шаҳри, Мирзаев кўчаси 62-уй, 141201

Oqtoshdon@uzdon.uz

0-36643-21553

«Жума элеватор» АЖ

Самарқанд вилояти, Жума шаҳри, Фитрат кўчаси 2-уй, 140502

Juma@uzdon.uz

0-36646-51527

«Жомбой дон маҳсулотлари» АЖ

Самарқанд вилояти, Жомбой шаҳри, Буюк ипак йўли -1, 140401

Jomboydon@uzdon.uz

0-36647-51968

«Сурхондарёдонмаҳсулотлари» АЖ

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳри, Зерновая кўчаси 1-уй, 190101

Surhandaryodon@uzdon.uz

0-36622-75471

«Сариосиё дон» МЧЖ

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани, Нилоба қишлоғи, 191001

Sarosiyo@uzdon.uz

0-37648-31084

«Шўрчи дон маҳсулотлари» АЖ

Сурхондарё вилояти, Шўрчи шаҳри, Мелкомбинат кўчаси 1-уй, 191501

Shorchidon@uzdon.uz

0-37645-51772

«Ховос дон маҳсулотлари» АЖ

Сирдарё вилояти, Ховос шаҳри, А.Жомий кўчаси 1-уй, 120601

Hovosdon@uzdon.uz

0-36737-48690

«Оқолтин дон маҳсулотлари» АЖ

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани, Ёшлик қўрғони, 120400

Oqoltindon@uzdon.uz

0-36734-33113

«Тошкентдонмаҳсулотлари» АЖ

Тошкент шаҳри, Ҳамза тумани, П.Махмуд 2-тор кўчаси 33-уй, 100213

Toshkentdon@uzdon.uz

289-6203

«Оҳангарон дон» АЖ

Тошкент вилояти, Оҳангарон шаҳри, Промзона кўчаси 1-уй, 110300

Ohangarondon@uzdon.uz

0-37064-53908

«Ғалла-Алтег» АЖ

Тошкент шаҳри, Ҳамза тумани, Элбек кўчаси 37-уй, 100213

GallaAlteg@uzdon.uz

289-6216

«Фарғонадонмаҳсулотлари» АЖ

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, Ал-Фарғоний кўчаси 93-уй, 150101

Fargonadon@uzdon.uz

0-37322-41233

«Бағдод дон маҳсулотлари» АЖ

Фарғона вилояти, Боғдод тумани, Фурқат станцияси, 150201

Boggdoddon@uzdon.uz

0-37347-91283

«Қува дон маҳсулотлари» АЖ

Фарғона вилояти, Қува шаҳри, С.Корабоев кўчаси 27-уй, 150801

Quvadon@uzdon.uz

0-37331-53734

«Қўқон дон маҳсулотлари» АЖ

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳри, Қундулик посёлкаси, 150701

Qoqondon@uzdon.uz

0-37355-22966

«Хоразм дон маҳсулотлари» АЖ

Хоразм вилояти,Урганч шаҳри, Хонқа-15, 220102

Horazimdon@uzdon.uz

0-36222-56246

«Хонқа дон маҳсулотлари» АЖ

Хоразм вилояти, Хонқа шаҳри, Мулло Яп -64, 220801

Honqadon@uzdon.uz

0-36239-91136

«Шовот дон маҳсулотлари» АЖ

Хоразм вилояти, Шовот шаҳри, 221000

Shovotdon@uzdon.uz

0-36234-52122

«Боғот дон» АЖ

Хоразм вилояти, Боғот тумани, Кулонкорабог кишлоги, 220209

Bogotdon@uzdon.uz

0-36231-56216


Корхоналар номи

Функция ва вазифалари

Қорақалпоғистон Республикаси

1.

"Коракалпокдонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

2.

"Чимбой дон махсулотлари" МЧЖ 

Функция ва вазифалари

3.

"Тахиатош дон махсулотлари" АЖ 

Функция ва вазифалари

4.

"Конират ун заводи" АЖ

Функция ва вазифалари

5.

"Тўрткўл дон махсулоти" МЧЖ

Функция ва вазифалари

Андижон вилояти

6.

"Андижондонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

7.

"Асака дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

8.

"Кўрғонтепа дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

Бухоро вилояти

9.

"Бухородонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

10

"Коракўлдонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

11.

"Когондонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

Жиззах вилояти

12.

"Жиззахдонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

13.

"Зарбдор элеватори" АЖ

 Функция ва вазифалари

14.

"Дўстлик дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

Қашқадарё вилояти

15.

"Кашкадарёдонмахсулотлари" АЖ 

Функция ва вазифалари

16.

"Косон ДМКК" МЧЖ

Функция ва вазифалари

17.

"Дон халк ризки" АЖ

Функция ва вазифалари

18.

"Дунё М" АЖ 

Функция ва вазифалари

19.

"Қамаши ДКК" АЖ

 Функция ва вазифалари

Навоий вилояти

20.

"Навоийдонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

21.

"Қизилтепа ун заводи" АЖ

 Функция ва вазифалари

Наманган вилояти

22.

"Намангандонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

23.

"Учкўрғон дон махсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

24.

"Попдонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

Самарқанд вилояти

25.

"Самарканддонмахсулотлари" АЖ 

Функция ва вазифалари

26.

"Оқтош дон" АЖ

Функция ва вазифалари

27.

"Жума элеватори" АЖ

 Функция ва вазифалари

28.

"Жомбой дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

Сурхондарё вилояти

29.

"Сурхондарёдонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

30

"Сариосиё дон" МЧЖ

Функция ва вазифалари

31.

"Шўрчи дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

Сирдарё вилояти

32.

"Ховос дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

33.

"Ок олтин дон махсулотлари" АЖ 

Функция ва вазифалари

Тошкент вилояти

34.

"Тошкентдонмахсулотлари" АЖ 

Функция ва вазифалари

35.

"Охангарон дон" АЖ

Функция ва вазифалари

36.

"Ғалла-Алтег" АЖ

Функция ва вазифалари

Фарғона вилояти

37.

"Фарғонадонмахсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

38.

"Багдод дон махсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

39.

"Қува дон махсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

40.

"Қўқон дон махсулотлари" АЖ

Функция ва вазифалари

Хоразм вилояти

41.

"Хоразмдонмахсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

42.

"Шовот дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари

43.

"Боғот дон" АЖ

 Функция ва вазифалари

44.

"Хонка дон махсулотлари" АЖ

 Функция ва вазифалари